Dětské postýlky se stahovacím bokem

Dětské postýlky se stahovacím bokem

Dětská postýlka s nespuštěnou stahovací bočnicí se při zběžném pohledu v ničem zásadním neodlišuje od jiných dětských postýlek. Nenechte se však zmást. Navzdory podobným parametrům zde jeden podstatný rozdíl existuje.

Postýlky, které myslí na děti i rodiče

Postýlky se stahovacími bočnicemi se stejně jako klasické, či multifunkční nebo byť i jako dětské postýlky se šuplíkem dokážou bez jakýchkoli kompromisů postarat o pohodlný a bezpečný spánek děťátka.

Podobně jako všechny výše zmíněné alternativy, i postýlka se stahovacím bokem umožňuje přizpůsobení výšky matrace různým vývojovým stádiím dítěte. Matrace v dětské postýlce tak může být umístěna na 3 výškových úrovních. Nejvyšší umístění matrace je vhodné pro novorozence, střední pro sedící miminka a nejnižší pro děti, které už dokážou stát samostatně.

Pravděpodobně nejsilnější stránkou těchto postýlek je však stahovací bok, který je velmi užitečný a praktický zejména v prvních měsících děťátka. Snazší přístup k miminku a mnohem komfortnější, jednodušší manipulaci s dítětem ocení oba rodiče, zvláště pak vzrůstově menší maminky.

Praktická postýlka se vším, co k tomu patří 

Postýlky se stahovací bočnicí nejsou na tom ani při porovnání s jinými typy postýlek o nic horší, co se týče kvality použitých materiálů nebo designu. Počítat můžete s kvalitními přírodními materiály a zdravotně nezávadnými barvami použitými pro povrchovou úpravu postýlek. Obavy o bezpečnost a zdraví dítěte tak nejsou vůbec namístě.

Jak jsme to již vícekrát naznačili, dětské postýlky se stahovacím bokem nezklamou ani svým vzhledem. Některé modely jsou doslova designovou záležitostí, ale v nabídce naleznete i decentnější a klasičtější alternativy.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 50 položek celkem
Postýlka se stahovacím bokem Adri - buk, 120 x 60 cm SCA1670
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení