Dětské postýlky se stahovacím bokem

Dětské postýlky se stahovacím bokem

Dětská postýlka s nespuštěnou stahovací bočnicí se při zběžném pohledu v ničem zásadním neodlišuje od jiných dětských postýlek. Nenechte se však zmást. Navzdory podobným parametrům zde jeden podstatný rozdíl existuje.

Postýlky, které myslí na děti i rodiče

Postýlky se stahovacími bočnicemi se stejně jako klasické, či multifunkční nebo byť i jako dětské postýlky se šuplíkem dokážou bez jakýchkoli kompromisů postarat o pohodlný a bezpečný spánek děťátka.

Podobně jako všechny výše zmíněné alternativy, i postýlka se stahovacím bokem umožňuje přizpůsobení výšky matrace různým vývojovým stádiím dítěte. Matrace v dětské postýlce tak může být umístěna na 3 výškových úrovních. Nejvyšší umístění matrace je vhodné pro novorozence, střední pro sedící miminka a nejnižší pro děti, které už dokážou stát samostatně.

Pravděpodobně nejsilnější stránkou těchto postýlek je však stahovací bok, který je velmi užitečný a praktický zejména v prvních měsících děťátka. Snazší přístup k miminku a mnohem komfortnější, jednodušší manipulaci s dítětem ocení oba rodiče, zvláště pak vzrůstově menší maminky.

Praktická postýlka se vším, co k tomu patří 

Postýlky se stahovací bočnicí nejsou na tom ani při porovnání s jinými typy postýlek o nic horší, co se týče kvality použitých materiálů nebo designu. Počítat můžete s kvalitními přírodními materiály a zdravotně nezávadnými barvami použitými pro povrchovou úpravu postýlek. Obavy o bezpečnost a zdraví dítěte tak nejsou vůbec namístě.

Jak jsme to již vícekrát naznačili, dětské postýlky se stahovacím bokem nezklamou ani svým vzhledem. Některé modely jsou doslova designovou záležitostí, ale v nabídce naleznete i decentnější a klasičtější alternativy.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 48 položek celkem
Postýlka se stahovacím bokem Adri - buk, 120 x 60 cm SCA1670
Nahoru
Další produkty