Postýlky s kompletní výbavou

2v1 - to jsou dětské postýlky s kompletní výbavou

Na příchod miminka je třeba přichystat spoustu věcí. Nestačí koupit jen postýlku, budete totiž potřebovat i dětskou matraci do postýlky, peřinky, ložní prádlo či mantinel do postýlky. Abychom vám však ušetřili čas a starosti se sháněním těchto nezbytných doplňků, nabízíme vám postýlky s kompletní výbavou. Vybrané modely dětských postýlek s výbavou obsahují vše, co budete jako rodiče pro miminko potřebovat.

Vyhněte se hledání, porovnávání rozměrů a případným zklamáním. Díky tomu, že postýlky s kompletní výbavou v našem sortimentu mají výbavu zhotovenou na míru, vše, co výbavička obsahuje, dokonale koresponduje s danou postýlkou. Peřinky, povlečení a všechno ostatní tak nebudou ani příliš velké, ani příliš malé, ale přesně akurátní.

Postýlka s kompletní výbavou má sladěné barvy i motivy

Dětský sortiment je nesmírně bohatý a najít v něm něco, co bude plně vyhovovat vašim představám, může zabrat celé hodiny. Tuto dobu však můžete využít i užitečněji. Stačí pokud se sami přesvědčíte o tom, že všechny postýlky s kompletní výbavou v naší nabídce mají příslušnou výbavičku zkompletovanou opravdu s citem a vkusem. Půvabné vzory a harmonicky sladěné barvy působí na miminko uklidňujícím dojmem a hravě zapadnou do jakéhokoliv dětského pokojíčku.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem
Dětská postýlka s výbavou Panda - modrá, 120 x 60 cm SCA2155
Nahoru
Další produkty