Dětské postýlky z masivu

Poznejte postýlky z masivu pro holčičky i chlapečky

Dřevo patří mezi nejoblíbenější materiály, ze kterých se vyrábějí postele. Kromě toho, že má přírodní původ a každá postýlka ze dřeva je tak vlastně unikát, nabízí také spoustu dalších benefitů. Precizně zhotovená postýlka z masivu se považuje za vynikající volbu, protože je pevná, odolná a nevyžaduje náročnou údržbu.

Dřevěné postýlky jsou vhodné pro malé princezny i odvážné dobrodruhy, přičemž nabízejí originální design, jaký se dětem i dospělým určitě zalíbí. Navíc je lze výborně sladit s ostatním zařízením dětského pokojíčku. Jejich povrch je ošetřen výlučně netoxickými přípravky tak, aby byl bezpečný i pro nejmenší.

Postýlka z masivu vydrží celá léta 

Vyberte si postýlky ze dřeva, jaké chcete. Například borové postýlky nebo postýlky z buku, klasické postýlky nebo postýlky se stahovacím bokem či multifunkční postýlky. Každá z nich je zhotovena z kvalitního materiálu a pečlivě vypracována do nejmenších detailů. Dětem poskytnou ideální místo pro spánek, odpočinek či lenošení, ale některé také možnost odkládacího prostoru (postýlky se šuplíkem) nebo přistýlky. Díky náročnému výběru materiálu a jeho odbornému zpracování vydrží postýlky ze dřeva až do doby, než z nich děti vyrostou.

Poctivé postýlky ze dřeva nebo postýlky z buku

Děti si zaslouží to nejlepší, co jim můžete dát. Proto se spolehněte na profesionály s dlouholetými zkušenostmi, kteří vědí, jak má ideální postýlka z masivu vypadat. Najděte v našem sortimentu tu svoji.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 39 položek celkem
Dětská postýlka / postel z masivu Aron
11 636 Kč
2SMAR32
Nahoru
Další produkty