Laťkové regály

Dřevěné laťkové regály 

Laťkové regály vyrobené z masivního přírodního dřeva jsou primárně určeny do komory, šatníku, technické místnosti nebo garáže, ale nenechte se mýlit. Dřevo je neobyčejný materiál, který vyvolává pocity tepla, pohody a mnoha dalších příjemných emocí. Dřevo zároveň disponuje vynikajícími tepelně-technickými, mechanickými i estetickými vlastnostmi, a proto není divu, že dřevěné laťkové regály mají mnohem větší potenciál, než jsme uvedli.

Laťkové regály se tedy mohou pěkně vyjímat i v pracovně, kanceláři nebo v dětském či studentském pokoji. S praktickým dřevěným regálem v pokoji se navíc děti nebudou moci vymlouvat na nedostatek vhodného úložného místa. Do regálů lze naskládat školní a sportovní pomůcky, knihy, hračky i nejrůznější dekorativní předměty.

Velkorysé po každé stránce

Tak jak se od nich nakonec očekává, nabízejí přiměřenou kapacitu úložného prostoru, která samozřejmě závisí na počtu polic. K dispozici jsou laťkové regály s 3, 4, 5, ale i se 6 policemi. Vybrat si tedy dokáže každý. V porovnání s ostatními dřevěnými regály jsou na tom podobně i při dalším parametru, kterým je tentokrát nosnost polic. I když je pravdou, že laťkové regály se vyznačují o něco nižší nosností než dřevěné regály s plnými policemi, obavy o prolomení police nejsou namístě. I laťkové regály zvládnou několik desítek kilogramovou zátěž (většinou kolem 30 až 40 kg na 1 polici). Pokud však přece jen plánujete do regálů ukládat mimořádně těžké předměty, bude lepší pokud se podíváte na regály z masivního dřeva nebo kombinované regály.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení