Laťkové regály

Dřevěné laťkové regály 

Laťkové regály vyrobené z masivního přírodního dřeva jsou primárně určeny do komory, šatníku, technické místnosti nebo garáže, ale nenechte se mýlit. Dřevo je neobyčejný materiál, který vyvolává pocity tepla, pohody a mnoha dalších příjemných emocí. Dřevo zároveň disponuje vynikajícími tepelně-technickými, mechanickými i estetickými vlastnostmi, a proto není divu, že dřevěné laťkové regály mají mnohem větší potenciál, než jsme uvedli.

Laťkové regály se tedy mohou pěkně vyjímat i v pracovně, kanceláři nebo v dětském či studentském pokoji. S praktickým dřevěným regálem v pokoji se navíc děti nebudou moci vymlouvat na nedostatek vhodného úložného místa. Do regálů lze naskládat školní a sportovní pomůcky, knihy, hračky i nejrůznější dekorativní předměty.

Velkorysé po každé stránce

Tak jak se od nich nakonec očekává, nabízejí přiměřenou kapacitu úložného prostoru, která samozřejmě závisí na počtu polic. K dispozici jsou laťkové regály s 3, 4, 5, ale i se 6 policemi. Vybrat si tedy dokáže každý. V porovnání s ostatními dřevěnými regály jsou na tom podobně i při dalším parametru, kterým je tentokrát nosnost polic. I když je pravdou, že laťkové regály se vyznačují o něco nižší nosností než dřevěné regály s plnými policemi, obavy o prolomení police nejsou namístě. I laťkové regály zvládnou několik desítek kilogramovou zátěž (většinou kolem 30 až 40 kg na 1 polici). Pokud však přece jen plánujete do regálů ukládat mimořádně těžké předměty, bude lepší pokud se podíváte na regály z masivního dřeva nebo kombinované regály.