Přebalovací podložky

Přebalovací podložky

Péče o miminko často začíná již před porodem. Každá budoucí maminka s netrpělivým tatínkem chystají výbavičku dlouho dopředu, nejpozději však v posledním měsíci těhotenství. Kromě oblečení, dětské kosmetiky či vaničky pozornosti pečlivých rodičů určitě neušel kočárek, dětská postýlka s vhodnou matrací nebo přebalovací komoda.

Přebalovací podložky jsou k nezaplacení

Koupě komody s přebalovacím pultem je z pohledu množství plenek, které dítě „spotřebuje“ než se naučí používat nočník, vynikající investicí. Pro vaše namáhaná záda i pro samotné děťátko. Komoda s přebalovacím pultem se však neobejde bez kvalitní přebalovací podložky. Vhodná přebalovací podložka nabídne malému drobečkovi extra komfort při přebalování, ale také vám usnadní manipulaci s děťátkem. Podívejme se tedy, jaké máte možnosti výběru.

Přebalovací podložky na komody

Přebalovací podložky v kombinaci s přebalovacím pultem připevněným ke komodě nabízejí prakticky nejstabilnější místo pro přebalení miminka. Komoda s přebalovacím pultem je díky zvýšeným okrajům bezpečná, potah podložky je zase příjemný na dotek a přátelský k jemné pokožce miminka.

Podložka na přebalování však nezklame ani jako celek, protože je certifikovaná, antialergická, zpevněná vložka je nepromokavá a co je velmi důležité, přebalovací podložka neobsahuje žádné škodlivé látky nebezpečné pro zdraví dětí či životní prostředí. Přebalovací podložky na komody z našeho e-shopu umožňují pohodlné přebalení děťátka, ale nezapomínají ani na estetickou stránku věci. V nabídce je tak několik barevných odstínů.

Přebalovací podložky na postýlku

Pokud jste se při zařizování dětského pokoje rozhodli upřednostnit multifunkční dětskou postýlku s integrovaným přebalovacím pultem, bude třeba sáhnout po přebalovací podložce, která je kompatibilní s touto postýlkou.

V případě, že chcete mít přebalovací podložku umístěnou i na klasické postýlce, budete se muset poohlédnout po podložce s pevnou tvrdou základnou, která se při přebalování dítěte nebude ohýbat. Podložky na přebalování určené na postýlku jsou podobně jako přebalovací podložky na komody. Jsou antialergické a neobsahují žádné škodlivé látky nebezpečné pro zdraví dětí či životní prostředí.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení