Dětské pokoje pro nejmenší

Dětské pokoje pro nejmenší a pro miminka

První dětský pokoj pro miminko se poměrně často dočasně nachází v ložnici rodičů. Dětský pokoj pro nejmenší je tedy v těchto případech obvykle zařizován minimalisticky, s důrazem na praktické uspokojení základních požadavků souvisejících s péčí o malého prcka. Dětský pokoj s postýlkou ​​a přebalovacím pultem je sice fajn, ale s přibývajícím věkem dítěte budou muset k výbavě a zařízení dětského pokoje postupně přibýt i jiné kousky nábytku.

S postýlkou ​​a přebalovacím pultem to vše teprve začíná

Jak jsme to již naznačili, bez vhodné dětské postýlky a přebalovacího pultu, který vám zpříjemní a zjednoduší přebalování děťátka se neobejdete v ložnici, stejně jako v prvním samostatném dětském pokoji. Pokoj pro miminko může být klidně vybaven kolébkou, ale při zařizování pokoje pro nejmenší se nevyplatí spěchat, protože svět dětských postýlek je opravdu velmi pestrý. Kromě klasických postýlek a postýlek se šuplíkem nebo se stahovacím bokem jsme proto do naší nabídky zařadili i jiné alternativy.

Inspirovat se můžete například multifunkčními postýlkami, které rostou spolu s dítětem. Multifunkční postýlky zaujmou designem, který se uplatní v dětských pokojích dívek i chlapců, ale co je mnohem důležitější, multifunkční postýlky se dají přestavět na pohodlnou postel a v případě modelů 3 v 1 dokonce získáte ještě i funkční pracovní stolek. Samozřejmě nic vám ovšem při zařizování prvního pokoje pro nejmenší nebrání v tom, abyste se nejprve poohlédli po dětském pracovním stolku a po dětské židli.

Dětské pokoje pro nejmenší však mohou mít již od začátku podobu kompletní sestavy

Miminka rostou velmi rychle a zanedlouho budou kromě prostoru pro běhání a hry potřebovat nábytek s úložným prostorem pro uložení oblečení i hraček. V úvahu tak přicházejí různé samostatné skříně, komody či dětské regály, ale výbornou odpovědí na všechny požadavky budou kompletní dětské pokoje s nadčasovým designem, s nimiž možná na chvíli předběhnete dobu, ale buďte si jisti, že tímto rozhodnutím nikdy neprohloupíte. K dispozici jsou stylové dětské pokoje Nomi, Lotta, Hopi, Snap, Pinette, Marsylia, Ines, Barcelona a mnoho dalších exkluzivních sestav, které dobře poslouží chlapcům i dívkám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení