Noční stolek z masivu buku Spectrum I - bílá

Nízký dřevěný noční stolek s jednou zásuvkou vyrobený z bukového dřeva nejvyšší kvality. Noční stolky Spectrum I jsou univerzální a pečlivě zušlechtěné kusy nábytku. Vhodné jsou do velkého i malého, moderního i klasického interiéru. Vybrat si můžete až z 6 barev.

Dostupnost 4 - 7 týdnů
Kód: 79156
4 220 Kč 3 488 Kč bez DPH
Noční stolek z masivu buku Spectrum I - bílá

Noční stolek z bukového dřeva Spectrum I - bílá 

Mimořádně tvarovaný nízký noční stolek Spectrum I vyrobený z masivního bukového dřeva. Tento kus nábytku získává srdce uživatelů svým nekomplikovaným stylem a lehkostí uspořádání. Jedná se o mimořádně univerzální kus nábytku, pečlivě rafinovaný a okouzlující zároveň.

Masivní noční stolek má jednu prostornou zásuvku, do kterého můžete v ložnici uložit vše, co potřebujete mít po ruce. Otevírání zásuvky je snadné a pohodlné díky rukojeti - vyrobená vyříznutím fragmentu čela zásuvky. Lehkost otevírání/zavírání zásuvek a jejich tichý chod zajišťují kvalitní kolejničky se systémem tichého zavírání a brzdou. To ocení každý "spoluspící" partner, protože se neprobudí při hlučném zavření zásuvky.

  • Zásuvka se systémem měkkého zavírání a brzdou.
  • Vyroben z přírodního, ekologického dřeva.
  • Jednoduchá a rychlá montáž, kterou zvládne opravdu každý.
  • Pevnost a odolnost proti nárazu. 

Některé prvky, které nejsou zvenčí viditelné, mohou být vyrobeny také z borovicového dřeva. Taková kombinace jednotlivých komponent vytváří mimořádně solidní celek nejvyšší kvality a je výsledkem touhy udržet pro naše zákazníky atraktivní a příznivou cenu nábytku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční stolky z masivu
Výška (cm): 25
Hloubka (cm): 35
Šířka (cm): 40
Barva: Bílá
Materiál: Buk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty