Dárková poukázka - 500 Kč (elektronická)

Hledáte dárek pro kamaráda, kamarádku, přítele, přítelkyni či paní manželku? Elektronická dárková poukázka v hodnotě 500 Kč je ideální dárek k jakékoli příležitosti - hlavně v případě, že dárek potřebujete mít připraven okamžitě a zároveň jste rádi, když obdarovaný dostane přesně to, co si přeje.

Dostupnost Okamžité doručení
Kód: DAR500
500 Kč 417 Kč bez DPH
Dárková poukázka - 500 Kč (elektronická)

Dárková poukázka v hodnotě 500 kč (elektronická)

Chystáte se někoho potěšit dárkem a nejste si jisti výběrem? Kdykoli se na nás můžete obrátit a pokusíme se vám pomoci s výběrem konkrétního dárku. Vyřešit to však můžete i univerzálně – dárkovou poukázkou. Na drevko si pak obdarovaný může sám vybírat z více než 20 000 produktů – od nábytku, přes hračky až po dřevěné dekorace.

Dárková poukázka je doručena na e-mail uvedený v objednávce okamžitě elektronickou formou. E-mail s dárkovým poukazem v příloze (obrázek ve formátu PDF) je systémem automaticky odeslán po zaevidování úhrady. Poukaz budete mít k dispozici již do pár minut (ideální pro zapomnětlivce), můžete jej buď vytisknout a připsat osobní věnování nebo jej jen jednoduše přeposlat e-mailem dál.

Využití poukázky při nákupu

Majitel poukázky může při nákupu uplatnit jen 1 dárkovou poukázku. V nákupním košíku lze totiž přidat pouze jeden slevový kód. Pokud klient disponuje více poukázkami, je třeba, aby vytvořil stejný počet samostatných objednávek. Doporučujeme proto hodnotu poukázky zvážit a případně zvolit jinou dostupnou hodnotu – 1 000, 2 000 nebo 3 000 Kč.

Každá dárková poukázka je zpravidla platná do konce kalendářního roku 2024, takže se nemusíte bát, že by obdarovaný nestihl realizovat objednávku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové poukázky
Typ dárkové poukázky: elektronická
Doručení: okamžitě e-mailem
Hodnota: 500 Kč
Formát: PDF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: