Rohové regály

Dřevěné rohové regály 

V principu se, až na jeden „detail“, v ničem zásadním neodlišují od jiných regálů. Stejně jako jiné laťkové či kombinované regály umožňují pohodlné uložení množství oblečení, věcí, sportovních pomůcek nebo zboží, a jak vám již za chvíli prozradíme, jejich parametry jsou také v mnohém podobné.

Jak jsme to však již naznačili výše, rohové regály na rozdíl od zmíněných alternativ dokážou efektivněji využít rohové prostory, které by u jiných typů dřevěných regálů zůstaly prakticky bez povšimnutí, nebo by nebyly plně využity.

Rohové regály jsou tak, jako například dřevěné regály z masivu, vybaveny plnými policemi, a proto nabízejí výbornou nosnost. Aby nezůstalo jen u slov, mluvíme zde o zátěži několika desítek kilogramů, se kterou si hravě poradí pouze jedna police. Nejsou na tom o nic hůře ani co se týče úložné plochy. Ta se samozřejmě vždy odvíjí od celkového počtu polic v regálu. Rohové regály mohou být vybaveny 2 - 5 policemi, ale ničím výjimečným nejsou ani rohové regály se 6 policemi.

Abyste tedy byli s vaším výběrem na 100% spokojeni, před koupí si dobře promyslete, co všechno chcete do regálů ukládat, kolik toho bude a podle toho volte velikost regálu i počet polic. Stejnou pozornost věnujte hloubce a šířce regálu. Takto si budete moci být naprosto jisti, že dřevěné regály budou mít dostatečně velkou kapacitu úložné plochy a nic nebudete muset nechávat na skříně nebo komody.

Rohové regály budou kralovat domácím interiérům i firemním prostorám

Mohou být designovou záležitostí, ale v nabídce jsou i vzhledově decentnější a praktičtější alternativy. Regály se tedy uplatní v jakékoli místnosti. A když mluvíme v jakékoli místnosti, tak to myslíme opravdu doslovně.

Dobře poslouží v dětském či studentském pokoji, stejně jako v pracovně, technické místnosti nebo třeba i v dílně domácího kutila. Uplatní se samozřejmě i v kancelářských a skladovacích prostorách firem nebo obchodů.

TIP: Rohové regály je dobré zkombinovat do sestavy s masivními/policovými regály.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení