Kombinované regály

Kombinované regály dřevo + železo

Kombinované regály ze dřeva a kovu v ničem nezaostávají za ostatními dřevěnými regály, a proto byste je při zařizování firmy nebo domácnosti určitě neměli nechat bez povšimnutí. O to víc to platí v případech, pokud svou domácnost zařizujete v industriálním stylu, protože bez použití industriálního nábytku a doplňků industriálního stylu jednoduše nedosáhnete. Z tohoto pohledu jsou ideální. Díky použitým materiálům nepůsobí vyumělkovaně a vyzývavě, ale ani stroze. Co se týče dalších parametrů, můžete od nich očekávat srovnatelné vlastnosti, jakými se vyznačují dřevěné regály.

Dřevěné a kovové regály pěkně vyniknou v pracovně, kanceláři nebo v obývacím pokoji, zabodují však i v dětském či studentském pokoji. S praktickým kombinovaným regálem v pokoji se navíc děti nebudou moci vymlouvat na nedostatek vhodného úložného místa. Do regálů lze naskládat školní a sportovní pomůcky, knihy, hračky i nejrůznější dekorativní předměty. 

Stabilita, pevnost a rozměrová velkorysost

Kombinované regály nezklamou ani v souvislosti s úložnou plochou a nosností polic. Kapacita úložného prostoru závisí na počtu polic a je pouze na vás, jaké alternativě dáte přednost. K dispozici jsou laťkové regály se 3 až 6 policemi. Vybrat si tedy dokáže každý.

Pokud však chcete být s vaším výběrem naprosto spokojeni, doporučujeme vám, abyste si před koupí dobře promysleli, co všechno chcete do regálů ukládat a podle toho zvolili velikost regálu i počet polic. Stejnou pozornost věnujte hloubce a šířce regálu. Takto si budete moci být naprosto jisti, že regály budou mít dostatečně velkou kapacitu úložné plochy a nic nebudete muset nechávat na skříně nebo komody.

Kombinované regály jsou díky plným policím na tom dobře i při dalším parametru, kterým je nosnost polic. Bez výraznějších problémů si poradí i s vyšší zátěží (obvykle 30 - 50 kilogramů na 1 polici).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení