Regály na víno

Dřevěné regály na víno

Skladování vína je hotová věda. Víno by mělo být skladováno při teplotách v rozmezí od 6 do 18 °C (podle druhu), na láhve by nemělo dopadat přímé sluneční světlo a pro skladování vína s korkovým uzávěrem může být důležitá správná poloha láhve či vlhkost vzduchu.

Ideálním prostorem pro dlouhodobé skladování vín jsou bez jakýchkoli pochybností vinné sklepy. Pokud však nechcete vína archivovat nebo skladovat několik let, nemusíte se trápit se správným uskladňováním vína a pouštět se do namáhavého hloubení vlastního vinného sklepa.

Zatímco během několika týdnů či měsíců spotřebujete vaše oblíbené víno, můžete jej mít uloženo přehledně a po ruce v našich regálech nebo stojanech na víno. I ty jsme totiž zařadili mezi naše dřevěné regály.

Stojany a regály na víno pro milovníky vína

Přátele vína potěší široká nabídka regálů a stojanů na víno. K dispozici jsou různé velikosti, designy a povrchové úpravy regálů, takže nebude sebemenší problém vybrat si takový regál na víno, který dokáže poskytnout dostatek prostoru na uskladnění byť i většího počtu lahví a kromě toho bude ladit s interiérem dané místnosti.

Regály na víno nebo stojany na víno tak mohou vystavovat na obdiv sbírku vašeho vína v obývacím pokoji, jídelně či v pracovně, ale v nabídce naleznete i takové regály, které vás budou důstojně reprezentovat ve firemních prostorách a kancelářích. Výjimkou samozřejmě nejsou ani dřevěné regály na víno, za které se nebudete muset stydět při vystavování vína v restauracích nebo jiných reprezentačních prostorách hotelových či ubytovacích zařízení.

Mysleli jsme samozřejmě na všechny nadšence tohoto výjimečného moku. Proto v nabídce naleznete do posledních detailů promyšlené, zároveň designově jednodušší, ale stále atraktivní stojany na víno. Tyto stojany na víno disponují speciálně tvarovanými výřezy, díky kterým láhve leží ve vertikální poloze. Taková poloha je nejen vizuálně efektní, ale také bezpečná. Další praktický benefit takového uskladňování, je že korek v láhvi nevyschne a víno se neznehodnotí.

Pro láhve vína, které jsou uzavřeny jiným typem uzávěru je vertikální skladování zbytečné, a proto si můžete vybrat z klasických regálů, do kterých si běžným způsobem poskládáte jakkoli velkou sbírku vín.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení