Dětská postýlka / postel Marylou se šuplíkem (2v1) - 140 x 70 cm

Elegantní postýlka s klasickým designem. Dětská postýlka Marylou se šuplíkem je bezpečná po všech stránkách. Zdravotně nezávadné barvy, nastavitelná výška matrace. Dá se změnit na postel!

Dostupnost 2 - 5 týdnů
Kód: 2907V2/BELL
9 432 Kč 7 795 Kč bez DPH
Dětská postýlka / postel Marylou se šuplíkem (2v1) - 140 x 70 cm

 

Dětská postýlka / postel Marylou se šuplíkem

Marylou je klasická, elegantní linie dětského nábytku se svěžím, jemným vzhledem. Dětská postel je vyrobena ze dřeva a kvalitní MDF desky. Nábytek splňuje všechny evropské normy z hlediska bezpečnosti používání.

Postel má zaoblené hrany, materiály používané ve výrobním procesu jsou bezpečné, stejně jako zdravotně nezávadné barvy. O zdraví dítěte se tedy obávat nemusíte. Potěší vysoká odolnost postele vůči poškrábání a žloutnutí vlivem působení času.

Dětská postýlka Marylou zaujme rodiče, kteří upřednostňují praktická a efektivní řešení. Postýlka totiž poslouží mladším i starším dětem, protože její funkce lze přizpůsobovat různým vývojovým stádiím dítěte. Matrace v dětské postýlce se může nacházet ve 3 úrovních. Nejvyšší umístění matrace je vhodné pro novorozence, střední pro sedící děťátka, a nejnižší pro děti, které už dokážou samostatně stát. To ovšem samozřejmě není všechno.

Dětská postýlka může být u starších dětí přestavěna na pohodlnou postel, která jim poskytne komfortní a bezpečné spaní. Potěší prostorný šuplík z MDF desky. Šuplík je vybaven systémem se samodovíráním, díky čemuž je manipulace se šuplíkem mnohem jednodušší.

Lesk: 50/100

Hlavní výhody:

- tři odnímatelné lamely (ploché lamely) v jednom z rámů postele umožňují staršímu dítěti vyjít z postýlky,
- tři výšky na uložení matrace přizpůsobené vývoji dítěte,
- dětská postýlka roste s dítětem, možnost přestavby na postel.

Velikost matrace: 70 x 140 cm

Rozměry dětské postýlky:

Šířka: 78,6 cm
Délka: 146,1 cm
Výška: 90,6 cm

Rozměry postele:
Šířka: 78,6 cm
Délka: 146,1 cm
Výška: 61,8 cm

Další informace:

Barva má všechny požadované certifikáty a splňuje normu Chemical Resistances UNI EN 12720. Kromě toho, před uvedením do prodeje, je nabarvený kus nábytku testován v laboratořích. Díky speciálně vytvrzené barvě nejsou emitovány žádné škodlivé látky a po vytvrzení se barevný nátěr stává pevným.

Dětská postel je dodávána v balení pro samomontáž. Ke každému kusu nábytku je připojen podrobný návod k montáži, který ukazuje krok za krokem, jak jej sestavit. Balení disponuje potřebným vybavením pro montáž nábytku (šrouby atd.).
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské postýlky
Rozměr postýlky: 140 x 70 cm
Barva: Bílá
Délka x šířka x výška postýlky: 146,1 x 78,6 x 90,6 cm
Délka x šířka x výška postele: 146,1 x 78,6 x 61,8 cm
Rozměry matrace: 140 x 70 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty