Dřevěné hodiny

Poznejte dřevěné nástěnné hodiny s unikátním designem

Hodiny na zeď už dávno nejsou jen přístroj, který ukazuje čas. Díky bohatému výběru nástěnných hodin s pestrými motivy můžete volbu těch svých dokonale přizpůsobit svému vkusu a ostatnímu vybavení. Klasické dřevěné hodiny na zeď, vintage hodiny, moderní minimalistické hodiny nebo romantické dřevěné nástěnné hodiny – každý si u nás najde to, čemu dává přednost. Udělejte z funkční pomůcky do domácnosti poutavou nástěnnou dekoraci a získáte více, než byste očekávali.

Dřevěné hodiny jsou praktické a zároveň dekorativní

Vyšperkujte si stěnu s pomocí originálního bytového doplňku, který má hned dvě funkce. Kromě toho, že dřevěné nástěnné hodiny ladí s nábytkem a efektivně vyplňují prázdnou plochu, jasně ukazují čas, abyste vždy měli přehled o tom, kolik je aktuálně hodin. Časový údaj přitom bude znázorněn na takovém podkladu nebo motivu, který vás potěší při každém pohledu na hodiny.

Nástěnné hodiny můžete zavěsit do dětského pokoje, do ložnice, pracovny, kanceláře či kuchyně. Hodí se však také na chalupu, do altánku nebo na chatu. Kdykoli se na ně podíváte, okamžitě získáte informace o přesném čase. Navíc romantický, moderní nebo rustikální design hravě zapadne do jakéhokoli interiéru. 

Nástěnné hodiny jako výjimečný dárek pro každého

Pokud hledáte originální dárek pro vaše blízké, máme pro vás skvělý nápad. Překvapte je něčím nečekaným a vyberte si některé dřevěné nástěnné hodiny, o kterých budete vědět, že korespondují s vkusem nebo zařízením obdarovaného a máte po starostech. Udělejte radost svým známým a věnujte jim něco, co je nejen potěší, ale zároveň jim i dobře poslouží. Dřevěné nástěnné hodiny s kvalitním strojkem jsou zhotoveny s důrazem na detail, proto s nimi rozhodně neuděláte krok vedle.