Čalouněné postele

Čalouněné postele z masivu - vytvořte si postel na míru

Spánek je důležitou součástí našeho života a každého dne. V průměru strávíme v peřinách až 33 let. Je to velké číslo vzhledem k tomu, abychom si pečlivě vybírali, na čem ten čas budeme trávit. Masivní čalouněné postele z buku a borovice jsou vždy dobrým řešením.

Na drevko najdete více než 650 čalouněných postelí z masivu. Nabízíme vám postele z kvalitního materiálu s celočalouněným čelem nebo s čalouněným čelem v dřevěném rámu. Čalounění designově perfektně doplňuje konstrukci postele o skvělý vzhled. Je také příjemné na dotek během opírání se o čelo. Můžete si tedy v posteli pohodlně číst knížku nebo sledovat televizi. Čela lze ve většině případů přizpůsobit až 24 barvám.

Mnozí sníme o posteli s úložným prostorem. V naší nabídce naleznete čalouněné postele s úložným prostorem pod postelí v zásuvkách nebo uvnitř pod roštem, který se díky rukojetím snadno otevírá.

Vyberte si postel ze 6 standardních velikostí

Čalouněné postele byly odjakživa designově jiným prvkem v ložnici, protože vynikaly komfortem i pohodlím. Naše se vyznačují jinakostí díky zachování vzhledu přírodního dřeva. Čalounění je použito pouze na čelech postelí. Údržba čalouněné části je sice prakticky náročnější, ale designově okouzlí každého návrháře ložnice či dětského pokoje. Postele jsou snadno kombinovatelné s elegantními skříněmi, komodami a nočními stolky.